Szare blaty kuchenne i biały blat łazienkowy z konglomeratu kwarcowego

Co jest lepsze niż kamienny blat kuchenny? Kamienny blat kuchenny ze zlewem zintegrowanym oraz ociekaczem frezowanym w blacie 😉

Jest oczywiście jasne, że takie rozwiązanie nie znajdzie uznania u każdego naszego klienta ale tym co z całą pewnością można powiedzieć o takim właśnie blacie, to fakt, że prezentuje się on wyjątkowo.

Tak właśnie jest z jednym z trzech blatów kuchennych wykonanych z szarego konglomeratu kwarcowego Noble Pro Frost od firmy Technistone.

Oprócz niego mamy jeszcze blat z otworem na płytę indukcyjną nakładaną oraz pełny blat zamontowany po drugiej stronie kuchni.

Do tego zestawu nasz klient zdecydował się na czysto biały blat łazienkowy wykonany z konglomeratu kwarcowego Crystal Absolut White, również od firmy Technistone.

W łazience umywalka jest nakładana.

O tym jak to wszystko prezentuje się w rzeczywistości, zobaczysz na poniższych zdjęciach…

Szare blaty kamienne w kuchni ze zlewem zintegrowanym i ociekaczem frezowanym w blacie

Biały blat kamienny w łazience z umywalką nakładaną

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *