3 blaty kuchenne z białego kamienia

Wykończenie każdej kuchni to indywidualna sprawa a możliwości jakie istnieją, sprawiają, że możliwości jest nieskończona ilość.

Skomponowanie kolorów frontów szafek z blatami to może być jednak również prosta decyzja jak w przypadku tej realizacji, gdzie klient zdecydował, że zarówno fronty jak i blaty będą po prostu białe.

Technicznie, blaty tworzą literę „c” i zostały wyposażone w otwory na zlew nakładany oraz płytę indukcyjną również nakładaną a prezentują się…. Tutaj chyba każdy powinien ocenić samemu 🙂

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Przykłady innych naszych realizacji, gdzie w roli głównej wystąpiły białe blaty kamienne:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *