Białe blaty i okładziny w przestronnej kuchni

W rzeczywistości mówimy w tym przypadku o dwóch różnych materiałach, ponieważ blaty zostały wykonane z konglomeratu o nazwie Noble Supreme White od firmy Technistone (biały z delikatną żyłką) natomiast okładziny z Crystal Absolute White (również od firmy Technistone) czyli czysto biały materiał.

W przypadku tej realizacji klient zażyczył sobie dostarczenie okładzin jako pierwszych, ponieważ chciał zamontować je w taki sposób aby licowały się ze ścianą.

Blaty pojawiły się później i całościowy efekt naszej pracy można zobaczyć w poniższym video…

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

1 replies on “Białe blaty i okładziny w przestronnej kuchni

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *