Biurko z konglomeratu kwarcowego Pearl Lava

Dla naszych klientów mieliśmy już okazję wykonywać blaty na biurka (tutaj jest tego przykład) natomiast nie mieliśmy jeszcze okazji wykonać całego biurka z kamienia.

Mówiąc konkretniej mówimy w tym momencie o blatach zakończonych nogą oraz kołnierzem i połączonych pod kątem 45 stopni a wszystko to postawione jest na metalowym stelarzu, zamówionym specjalnie do tego ceu.

Realizacja ta znajduje się w studio meblowym Lider 2 Meble, z którym współpracujemy i które znajduje się we Wrocławiu, przy ulicy Jarnołtowskiej 60.

Jeśli więc jesteś z Wrocławia lub okolic i szukasz wykonawcy dla Twoich mebli oraz blatów, to śmiało możesz tam wstąpić. Przy okazji będziesz mógł owe biurko zobaczyć na żywo 🙂

Szukasz wykonawcy dla swoich blatów w kuchni i/lub w łazience? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *