Blat łazienkowy pogrubiany i prosty

Tak się złożyło, że dla naszych klientów montowaliśmy tego samego dnia blaty łazienkowe z dokładnie tego samego, białego konglomeratu kwarcowego – Crystal Absolut White.

Różnią się one jednak dość istotne, ponieważ:

  • blat #1 jest pogrubiony do 21 cm i wyposażony w dwa otwory na umywalki podwieszane
  • blat #2 jest „zwykły” czyli polerowany od frontu i z lewej strony oraz wyposażony w otwór na odpływ

Nakład pracy przy blacie #1 jest rzecz jasna zdecydowanie większy a co za tym idzie również cena jest inna niż w przypadku blatu #2.

Niemniej jednak w tym poście zależy nam na tym aby – być może również Ciebie – zainspirować to wykończenia łazienki blatem z kamienia i – kto wie – być może to my będziemy mieć okazję zrealizować go dla Ciebie.

Tak czy inaczej, zobacz jak prezentują się…

Blat #1 – pogrubiony blat łazienkowy z otworami na umywalki podwieszane

Blat #2 – prosty blat łazienkowy z otworem na odpływ

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *