Blaty kuchenne z konglomeratu Noble Imperial Grey AP

Noble Imperial Grey AP to materiał charakteryzujący się tym, że jego powierzchnia jest delikatnie nierówna i to właśnie on został wybrany przez naszych klientów na blaty do kuchni.

Technicznie mowa tu o blatach wyposażonych w otwory na zlew podwieszany, płytę indukcyjną nakładaną oraz baterię i dozownik.

Zwieńczeniem blatów stały się cokoły o wysokości 3 cm, wykonane naturalnie z tego samego materiału a wszystko prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *