Blaty kuchenne z Lastryko Rock Garden

Jeśli mowa o lastryko jako o materiale na blaty do kuchni i łazienki, to na swoim koncie mamy już wiele realizacji (możesz je zobaczyć tutaj).

Jeśli jednak mowa o materiale o nazwie Rock Garden, to został on przez nas wykorzystany po raz pierwszy (na życzenie klienta) do wykonania blatów kuchennych.

Konkretnie to mowa o czterech blatach, z których dwa zostały wyposażone w otwory na nakładane zlew oraz płytę indukcyjno-gazową.

O tym jak całość prezentuje się na żywo, będziesz mógł zobaczyć w poniższym video…

Kliknij Tutaj Aby Zobaczyć Więcej Naszych Realizacji Z Lastryko

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

1 replies on “Blaty kuchenne z Lastryko Rock Garden

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *