Calacatta w kuchni i czarny kamień w łazience

Będąc bardziej precyzyjnym, mówimy w tym momencie blatach i okładzinach ściennych z konglomeratu kwarcowego, którego nazwa to Calacatta Pierrefonds, natomiast w łazience o blacie wykonanym z konglomeratu kwarcowego Crystal Vulcano.

W kwestii kuchni, wykonaliśmy:

  • dwa blaty z parapetem, wyposażone w otwory na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną, nakładaną
  • jeden blat zacięty na 45 stopni i zakończony tak samo zaciętą nogą

W konsekwencji wszystkie ta blaty tworzą układ litery „u” i wykończone zostały na ścianach 36 cm okładzinami ściennymi, które także zostały zacięte pod kątem 45 stopni z jednej strony aby stworzyć połączenia z elementami wchodzącymi w szpaletę okna.

Kuchni po naszym montażu prezentuje się tak…

W kwestii łazienki z kolei, mówimy tutaj o blacie, którego długość to prawie 345cm a to oznacza, że z przyczyn technicznych musiał on zostać połączony z dwóch elementów (w rzeczywistości mowa tu o blisko 318cm elemencie i „dokładce” liczącej niespełna 27cm).

Blat ten został wyposażony w otwór na umywalkę podwieszaną oraz baterię i po montażu prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *