Czarne blaty kamienne w kuchni i biały w łazience

Kolejna z naszych realizacji, którą chcemy się tutaj pochwalić, to łącznie trzy blaty.

Dwa z nich to blaty kuchenne z konglomeratu Pearl Lava czyli w kolorze czarnym z jasnymi żyłkami natomiast jeden to blat łazienkowy z konglomeratu Noble Areti Bianco czyli biały kamień z delikatnymi szarymi żyłkami.

Ze strony technicznej, blaty do kuchni zostały wyposażone w otwory na zlew podwieszany i płytę indukcyjną nakładaną a blat w łazience wymagał jedyni wycięcia otworu na odpływ umywalki.

Finalnie, po montażu, blaty prezentują się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *