Czarne połyskujące blaty kamienne do kuchni

Czarny konglomerat kwarcowy z połyskującymi drobinkami srebra, jak Starlight Black lub Brillint Black to materiały, które – w przypadku naszych realizacji – były często wybierane przez klientów, po czym nastąpił delikatny „przestój” aby w ostatnim czasie stać się częstszym wyborem.

Dowodem na to są dwa blaty, które zamontowaliśmy u naszego klienta z konglomeratu Brilliant Black.

Z technicznej strony blaty te zostały wyposażone w otwory na zlew oraz płytę indukcyjną nakładaną i tworząc literę „L”, prezentują się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

1 replies on “Czarne połyskujące blaty kamienne do kuchni

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *