Długi blat kuchenny z kamienia (konglomerat kwarcowy)

Kolejny blat z konglomeratu kwarcowego to ponad 3-metrowy egzemplarz (ponad oznacza tutaj kilkadziesiąt centymetrów).

Oznacza to tyle, że musiał on zostać podzielony, ponieważ takiej długości nie można uzyskać (maks. kilka centymetrów ponad 3 metry). Tak się jednak złożyło, że łączenie udało się uzyskać zaraz przy wnęce po prawej stronie.

Sam blat został wyposażony w dwa otwory: na płytę indukcyjną nakładaną oraz nakładany zlew.

Wyjątkiem w tej realizacji było to, że nasz klient – z wykształcenia muzyk – zgodził się zrobić dla nas podkład muzyczny pod poniższe, krótkie video 🙂

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Pytanie lub opinię możesz zostawić również poniżej, wykorzystując do tego celu sekcję komentarzy a jeśli uznasz to za dobry pomysł, to podziel się tym postem z innymi 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *