Długi blat oraz okładzina ścienna z konglomeratu Calacatta Silva

Tak, obydwa elementy są maksymalnie długie ponieważ liczą po 320cm długości a zostały wycięte z płyty konglomeratu kwarcowego o nazwie Calacatta Silva o długości 321cm.

To jednak nie wszystko…

Okazało się, że korytarz prowadzący na drugie piętro budynku jest zbyt wąski i wejście z tak długimi elementami byłoby ekstremalnie ryzykownym wyczynem.

Co więc zrobić, jeśli nie można wejść schodami? Wykorzystać do tego celu dźwig 🙂

Dla nas nie był to pierwszy taki przypadek ale ściąganie z dźwigu kilkudziesięciokilogramowych elementów zawsze wzbudza emocje 😉

Cała „operacja” zakończyła się jednak powodzeniem i blat wyposażony w otwór na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną a także okładzina ścienna z sześcioma otworami na gniazda prądowe prezentują się tak…

Dodatkowym „smaczkiem” całej realizacji jest również to, że „żyły” znajdujące się na blacie „przechodzą” idealnie na okładzinę, co z całą pewnością dodaje całości dodatkowego uroku.

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *