Długi czarny blat kuchenny (Starlight Black)

Mówiąc czarny, mamy w rzeczywistości na myśli czarny konglomerat kwarcowy ze srebrnymi drobinkami czyli Starlight Black.

Z tego materiału wykonaliśmy dla naszego klienta ponad 3-metrowy blat w kuchni wyposażony w otwory na nakładne płytę indukcyjną oraz zlewozmywak.

W związku z tym, że mowa jest o tak długim blacie, koniecznością było złożenie go z dwóch elementów (płyty konglomeratu mierzą bowiem maksymalnie 317-320 cm).

Ciekawostką w przypadku tej realizacji jest fakt, że wniesienie blatu miało miejsce przez niewielkie okienko na półpiętrze w domu, ponieważ klatka schodowa była zbyt wąska aby wnieść go normalnie.

Cała „operacja” zakończyła się jednak powodzeniem i blat prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu?
Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *