Duża kuchnia wykończona białymi blatami z marmurową żyłką

Jeśli mielibyśmy wskazać na dość złożone realizacje blatów kuchennych, to ta mogłaby śmiało się do nich zaliczać. Dlaczego? Oto odpowiedź…

Trzy blaty kuchenne wykończone nogą, połączoną z ostatnim blatem pod kątem 45 stopni, duża okładzina ścienna, parapet obudowany tym samym kamieniem i połączony pod kątem 45 stopni.

Wszystko to wykonane zostało z konglomeratu kwarcowego o nazwie Noble Supreme White, czyli białym kamieniem z delikatną, szarą żyłką a w całości prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *