Dwa czarne połyskujące blaty kuchenne z kamienia

Mówi się o tym, że czarny pasuje do wszystkiego. Cóż, pewnie znajdą się zwolennicy jak i przeciwnicy tej teorii, natomiast trzeba przyznać, że czarne blaty z konglomeratu kwarcowego z niewielkimi drobinkami srebra to coś co można dopasować do wielu wnętrz.

Nie, nie do każdej kuchni ale z całą pewnością pasują one do kuchni, w której zostały przez nas zamontowane.

Z technicznej strony są to dwa blaty (jeden z parapetem) wyposażone w otwory na płytę gazową oraz zlew podwieszany a prezentują się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *