Granitowa kuchnia (blaty i wyspa)

Ostatnia z naszych realizacji to – w przeciwieństwie do większości zleceń – blaty kuchenne oraz wykończenie wyspy z granitu (przeważnie realizujemy takie projekty z konglomeratu kwarcowego).

Projekt ten wymagał większej ostrożności, ponieważ granit czyli naturalny kamień jest bardziej podatny na pęknięcia niż wspomniany konglomerat kwarcowy.

Sam montaż również nie był kwestią godziny lub dwóch, ponieważ sam blat kuchenny składał się z parapetu, blatu wraz z parapetem i otworem na zlew nakładany oraz blatu z otworem na płytę gazową. Do tego jeszcze należało zamontować blat oraz nogę na wyspie.

Efekt końcowy był jednak z całą pewnością wart tych godzin pracy, co widać w poniższym video…

Jest jasne, że każda kuchnia jest inna i każdy jej właściciel widzi jej wykończenie inaczej.

Jeśli jednak powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *