Jak prezentują się kuchenne i łazienkowe blaty z lastryko

Istnieje spora szansa, że znasz powiedzenie „obraz mówi więcej niż tysiąc słów”. Zgadzamy się z tym i dlatego w tym poście chcielibyśmy pokazać Ci realizacje, w których w roli głównej występuje lastryko.

Jest jasne, że nie pokażemy tutaj wszystkich naszych realizacji z tego materiału (ale jeśli masz ochotę i czas możesz je pooglądać pod tym linkiem) tym bardziej, że większość z nich to blaty wykonane z lastryko Retro Mood.

Bardziej chcielibyśmy skupić się na tym aby pokazać Ci różnej kolory a co za tym idzie, to jak prezentują się blaty w różnych kolorach i wzorach lastryko.

Jeśli jesteś gotowy to usiądź wygodnie i zacznijmy od pierwszego video…

Jak widzisz, kolory lastryko, z których wykonujemy blaty, są różne a same blaty potrafią pięknie wkomponować się w „otoczenie”.

Dostrzegłeś na pewno, że spośród wyżej przedstawionych realizacji, Retro Mood występuje najczęściej ale – jak już pisaliśmy wyżej – wiąże się to z tym, że to właśnie na ten materiał najczęściej pada wybór ze strony naszych klientów.

Samych jednak wzorów lastryko jest naprawdę sporo a jeśli chcesz się im bliżej przyjrzeć to możesz to zrobić pod tym linkiem.

Mamy nadzieję, że to co pokazaliśmy wyżej, pozwoli Ci zdecydować czy wykończenie Twojej kuchni i łazienki (a może też salonu) blatami z lastryko to dobry pomysł.

Z kolei w razie jakichkolwiek pytań lub wyceny ewentualnej realizacji w Twoim domu, najlepiej będzie jeśli wybierzesz jedną z poniższych form kontaktu a my ze swojej strony odpowiemy najlepiej jak to możliwe 🙂

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *