Kamienne blaty w kuchni i łazience z konglomeratu Crystal Royal

Czasami zdarza się, że wykonujemy blaty do kuchni i łazienki z tego samego materiału (jak tutaj).

Tak właśnie stało się także w tym przypadku, gdzie materiałem, który wybrał klient był konglomeratu kwarcowy Crystal Royal, z którego wykonaliśmy:

  • trzy blaty kuchenne (jeden z parapetem, drugi z dwoma otworami na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną i trzeci pełny)
  • jeden blat łazienkowy z otworem na umywalkę podwieszaną

Sporym wyzwaniem w przypadku kuchni było wejście z blatem pod okno, ponieważ docięty na wymiar musiał zostać włożony nie tyle między ściany co między kafelki na tych ścianach a to – jak pewnie się domyślasz – mogło skończyć się uszkodzeniem albo płytek ale ukruszeniem blatu.

Wszystko jednak udało wykonać się pozytywnie i finalnie zamontować całość a o tym jak prezentują się wszystkie cztery blaty, zobaczysz w poniższym video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *