Kamienny blat kuchenny z konglomeratu Clermont i dwa łazienkowe blaty z konglomeratu Pearl Lava

Konglomerat kwarcowy o nazwie Clermont po raz pierwszy został wybrany przez naszego klienta na wykonanie blatu kuchennego. Materiał ten to produkt firmy Avant Quartz (więcej wzorów i kolorów konglomeratów od tej firmy możesz zobaczyć tutaj).

Mierzący ponad 300 cm blat wyposażony w otwory na zlew podwieszany oraz płytę indukcyjną nakładaną został zamontowany we wnęce pomiędzy ścianą a blendą meblową i jednocześnie pod kaflami.

Cała „operacja” wymagała sporo uwagi ale finalnie wszystko zakończyło się sukcesem i blat prezentuje się tak…

Ten sam klient zdecydował się wykończyć dwie łazienki również blatami z konglomeratu kwarcowego ale w tym przypadku wybór padł na materiał Pearl Lava od firmy Technistone (więcej wzorów i kolorów od tej firmy zobaczysz tutaj).

Obydwa blaty łazienkowe zostały wyposażone w otwory na odpływy umywalek oraz baterie i po naszym montażu prezentują się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *