Kamienny blat łazienkowy z podklejoną umywalką

Z reguły blaty łazienkowe, które wykonujemy dla naszych klientów mają szerokość ok. 50cm. Można przyjąć, że jest to pewnego rodzaju standard.

W tym jednak konkretnym przypadku mamy do czynienia z blatem, którego szerokość odpowiada szerokości blatów kuchennych, czyli 62cm.

Wynika ona z tego, że nasi kliencie chcieli aby blat zakrył również pralkę stojącą obok szafki.

Długość blatu to 160 – 161,1 cm a wynika to z faktu, że kąt ścian nie jest idealnie prosty.

Taki właśnie blat z konglomeratu kwarcowego Noble Pro Cloud o grubości 3 cm z otworami na umywalkę podwieszaną oraz baterię zamontowaliśmy u naszego klienta i prezentuje się on tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *