Kuchnia i dwie łazienki wykończone blatami kamiennymi w trzech różnych kolorach

Często w sytuacji, kiedy klienci życzą sobie blaty kamienne do kuchni i łazienki (lub łazienek), wybór pada na ten sam kamień (tak np. było w tej sytuacji).

W tym jednak konkretnym przypadku, mieliśmy okazję wykończyć kuchnię oraz dwie łazienki blatami w trzech różnych kolorach. I tak:

  • 3 blaty o grubości 3 cm (jeden ze zlewem zintegrowanym, drugi z otworem na płytę indukcyjną nakładaną i trzeci pełny blat na wyspę) zostały wykonane z konglomeratu kwarcowego Noble Supreme White
  • jeden blat łazienkowy o grubości 2 cm został wykonany z konglomeratu kwarcowego Noble Ivory White
  • jeden blat łazienkowy o grubości 2 cm został wykonany z konglomeratu kwarcowego Noble Botticino

Dopełnieniem blatów kuchennych było wykonanie parapetu w taki sposób aby górę oraz dół skleić pod kątem 45 stopni, co widać na zdjęciu poniżej…

No dobrze, skoro już mamy za sobą „techniczną” stronę tej realizacji, przejdźmy do części wizualnej. Wszystkie omówione wyżej blaty będziesz mógł zobaczyć w poniższych, krótkich materiałach video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *