Kuchnia wykończona blatami z konglomeratu Ambiente Light

Konglomerat kwarcowy Ambiente Light to bardzo ciekawy wzór kamienia, który mieliśmy okazję montować dla kilku naszych klientów i zawsze robi on także na nas samych bardzo pozytywne wrażenie.

Mówiąc inaczej, jest to jeden z naszych ulubionych wzorów wśród konglomeratów kwarcowych.

Tym razem wykonaliśmy z niego blat z otworem na zlew podwieszany oraz zabudowaliśmy wyspę sporym blatem i dwiema nogami, które zostały zacięte pod kątem 45 stopni, dzięki czemu ich łączenie prezentuje się bardzo efektownie.

O tym jak wszystko wygląda po naszym montażu, zobaczysz w poniższym krótkim video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

P.S. Zobacz inne nasze realizacje z konglomeratem Ambiente Light w roli głównej…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *