Realizacja blatu kuchennego z granitu

W jednym z naszych postów (konkretnie w tym) przedstawiliśmy porównanie granitu i konglomeratu kwarcowego w odniesieniu do zastosowania tych dwóch materiałów jako blaty do kuchni lub łazienki.

Wynikało z niego, że konglomerat ma zalety, których nie posiada granit.

Niemniej jednak każdy z nas ma prawo wyboru i – co bardzo ważne – własny gust. Dlatego też my jako firma zajmująca się tego typu usługami, niczego nie odradzamy ale staramy się wyjaśnić jakie są różnice oraz zalety i wady każdego rozwiązania.

Trzeba też przyznać, że blat z granitu ma swój urok, na co potwierdzeniem jest jedna z naszych realizacji, którą możesz zobaczyć w poniższym video…

Blat kuchenny z granitu

Przedstawiona w video realizacja składa się z 4 elementów, z których największy element stanowi jednocześnie parapet wewnętrzny.

Jest jeszcze coś, co odróżnia blaty z granitu i konglomeratu kwarcowego: cena. Rozwiązania z granitu są z całą pewnością tańsze.

Jeśli Ty teraz zastanawiasz się nad realizacją blatu w swojej kuchni lub łazience i nie jesteś jeszcze pewny co do materiału, z którego miałby być wykonany Twój blat, to z przyjemnością pomożemy Ci podjąć właściwą decyzję.

Mowa jest w tym momencie o tym, że możemy zrobić dla Ciebie darmową wycenę przez e-mail lub telefon.

Wystarczy, że wybierzesz w tym celu lepszą dla Ciebie formę kontaktu…

Kliknij aby do nas napisać
Kliknij aby do nas zadzwonić

Jeśli uważasz, że przedstawione tutaj informacje są przydatne, to podziel się tym artykułem z innymi i zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *