Realizacja blatu łazienkowego z konglomeratu kwarcowego Starlight Black

W jednym z postów (dokładnie w tym) publikowaliśmy naszą realizację blatu łazienkowego z konglomeratu kwarcowego Crystal Diamond.

Tym razem możesz zobaczyć jak wygląda blat z konglomeratu w kolorze czarnym a posługując się nazewnictwem branżowym, mówimy o konglomeracie Starlight Black.

Blat łazienkowy z konglomeratu kwarcowego Starlight Black

Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć inne nasze realizacje blatów łazienkowych

W tym konkretnym przypadku zrealizowaliśmy 3-metrowy blat z dwoma otworami na zlewy, który w naszej opinii prezentuje się bardzo korzystnie.

Jest oczywiście jasne, że każdemu podoba się coś innego, i że ten sam kolor i wzór nie będzie pasować do każdego wnętrza. Dlatego w naszej ofercie posiadamy wiele wzorów, podzielonych na 3 podstawowe kategorie, które znajdziesz tutaj.

Mamy nadzieję, że powyższy materiał pomógł Ci w tym aby zrobić pierwszy krok ku temu aby taki właśnie blat znalazł się w Twojej łazience a pierwszym krokiem jest darmowa wycena, którą możemy dla Ciebie wykonać drogą e-mailową lub telefonicznie. W tym celu wybierz poniżej właściwą dla siebie formę kontaktu.

Kliknij i napisz do nas
Kliknij i zadzwoń do nas

Podoba Ci się ta realizacja? W takim razie podziel się tym artykułem z innymi i zostaw swoją opinię w komentarzach poniżej.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *