Ręcznie profilowany kamienny blat do łazienki z białego konglomeratu kwarcowego

W zdecydowanej większości przypadków blaty, które wykonujemy dla naszych klientów mają format prostokąta.

Czasami i ze względu na panujące w domu lub w mieszkaniu warunki – blaty mogą mieć format trapezu (głównie wynika to braku kątów prostych na ścianach) lub są zakończone w postaci półkola lub łuku.

Od czasu do czasu również klienci życzą sobie aby rogi blatu były zaokrąglone

Zdecydowanie rzadziej z kolei blaty mają nieregularne kształty, które najlepiej wykonać ręcznie i tak właśnie stało się w przypadku czysto białego blatu łazienkowego wykonanego z konglomeratu kwarcowego Crystal Absolut White, który ze względu na układ, musiał zostać właśnie ręcznie wyprofilowany.

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

O tym jaki to kształt i jak prezentuje się on po montażu, zobaczysz w poniższym video…

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *