Trzy niezależne blaty kamienne w kuchni

Zdecydowana większość kuchni, w których montujemy blaty kamienne, jest tak zbudowana, że 2 lub 3 blaty w jakiś sposób łączą się ze sobą.

Od czasu do czasu zdarzy się jednak kuchnia, w której każdy blat to „osobna historia”. Tak właśnie było w przypadku realizacji trzech niewielkich blatów, które zamontowaliśmy w niewielkiej kuchni, w mieszkaniu zbudowanym zapewne kilkadziesiąt lat temu.

Z technicznej strony, dwa blaty są pełne a w jednym, w którym front został wycięty skośnie, został wycięty otwór na zlew nakładany. Z kolei materiałem, z którego wykonaliśmy owe blaty, jest konglomerat kwarcowy Elegance Eco a wszystko po naszym montażu prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *