Trzy piękne blaty kamienne zakończone nogą oraz donica wykonane z konglomeratu Pearl Lava

Wielokrotnie powtarzaliśmy i zrobimy to ponownie: o gustach się nie mówi.

Doskonale również wiemy, że część klientów jest z góry zdecydowana na konkretny materiał a część potrzebuje czasu na zastanowienie.

Dla nas wybór konkretnego materiału przez klienta nie wiąże się z żadnymi emocjami ale są takie realizacje, które na nas robią większe wrażenie.

Tak właśnie jest w przypadku trzech blatów kuchennych, zakończonych nogą zaciętą pod kątem 45 stopni oraz stworzona z tego samego materiału donica, która została umieszczona w wycięciu jednego ze wspomnianych blatów.

Materiałem, który posłużył nam do tej realizacji jest konglomerat kwarcowy Pearl Lava a całość prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *