Białe blaty kamienne zakończone gierowaną nogą

10 czerwca 2023 roku organizowaliśmy turniej charytatywny, z którego środki zostały przekazane na leczenie 6-letniej Tosi.

Podczas samego turnieju zebraliśmy 6445,71zł ale to nie był koniec.

Ze swojej strony zdecydowaliśmy się wykonać blaty kuchenne z jednej płyty konglomeratu kwarcowego Noble Suprema White dla osoby, która przeznaczy na leczenie Tosi największą sumę.

Płytę konglomeratu ufundowała firma Technistone Polska, pracę nad samymi blatami wykonaliśmy my a finalny efekt całej „akcji” prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *