Zabudowana wyspa i blat roboczy z Lastryko Vendome

Mówiąc o zabudowanej wyspie mamy tutaj na myśli długi, mierzący ponad 335cm długości i 94 cm szerokości blat z otworem na płytę indukcyjną, licowaną oraz zacięty (gierowany) z dwóch stron pod kątem 45 stopni a także dwie nogi, tak samo zacięte, co po sklejeniu stanowi estetyczną zabudowę.

Blat z racji swojej długości musiał zostać podzielony, ponieważ maksymalna długość jaką można uzyskać z materiału Lastryko Vendome to ok. 305 cm.

Drugim blatem wykonanym do tej kuchni jest blat roboczy z otworem na zlew farmerski, mierzący ok. 240cm długości i 60cm szerokości.

Wszystko to razem po naszym montażu prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

2 replies on “Zabudowana wyspa i blat roboczy z Lastryko Vendome

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *