Blat kuchenny z konglomeratu Ambiente Light

Konglomerat kwarcowy Ambiente Light znajduje się w naszej ofercie do niedawna a mimo to trzeci klient docenił jego wygląd i zdecydował się aby to właśnie z niego wykonać blat kuchenny.

Mowa tutaj o jednym, liczącym 284cm blacie, wyposażonym w otwory na zlew podwieszany, płytę indukcyjną nakładaną oraz baterię rzecz jasna.

Minusem tej realizacji jest fakt, że … zlewozmywak nie dojechał na czas montażu a blat prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Inne realizacje z konglomeratu Ambiente Light

Wspomnieliśmy wcześniej, że jest to trzecia nasza realizacja z tego materiału. Jeśli chcesz zobaczyć wcześniejsze dwie, to możesz to zrobić, klikając w poniższe linki:

1 replies on “Blat kuchenny z konglomeratu Ambiente Light

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *