Piękne kamienne blaty w mieszkaniu z pięknym widokiem

Wyobraź sobie nowe mieszkanie na 10. piętrze we Wrocławiu z pięknym widokiem…

A teraz wyobraź sobie, że to mieszkanie zostaje wyposażone w piękne i eleganckie blaty z konglomertu kwarcowego (konkretnie Ambiente Light) oraz okładziny ścienne… 😉

Brzmi obiecująco, prawda?

Za chwilę zobaczysz o jakich widokach i blatach mowa ale zanim do tego przejdziemy, nie sposób nie podać kilku szczegółów a więc po kolei…

W kuchni zamontowaliśmy długi (ponad 4 metry) blat roboczy, który musiał składać się z dwóch części (maks. to 320 cm jeśli chodzi o konglomerat).

Dłuższa część została wycięta w postaci litery „L”, dzięki czemu uniknęliśmy łączenia 🙂

Otwory jakie wycięliśmy to otwór na płytę indukcyjną, nakładaną oraz na zlew podwieszany i baterię.

Okładziny ścienne zostały wycięte dokładnie tak samo jak blaty jeśli chodzi o długoś i wyposażyliśmy je w 6 otworów na gniazda prądowe.

W łazience z kolei wykonaliśmy blat zakończony łukiem (zgodnie z kształtem szafki) i wyposażyliśmy go w otwór na umywalkę podwieszaną.

No dobrze, skoro już te wszystkie „teczhniczne” sprawy mamy za sobą, czas przejść do przyjemniejszej rzeczy, czyli do materiałów video z tej realizacji…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

P.S. Ambiente Light to materiał wybierany już przez naszych klientów. Poprzednie realizacje z nim w roli głównej zobaczysz poniżej…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *