Blaty kamienne – przykłady blatów z konglomeratu kwarcowego

Fraza „blaty kamienne” to szerokie pojęcie, pod którym większość z nas upatruje blaty z granitu lub z marmuru.

Nie tylko jednak granit i marmur są stosowane jako materiał do wykonania blatów kuchennych a przykładem na to może być konglomerat kwarcowy czyli produkt, który powstaje z wysokiej jakości surowców naturalnych (piasków krzemowych i krzemionkowych oraz granitów), granulatów lustrzanych i szklanych, małej ilości pigmentów z dodatkiem niewielkiej ilości wysokiej jakości żywicy poliestrowej (więcej o nim przeczytasz tutaj).

Czy konglomerat kwarcowy jest lepszy od granitu lub marmuru?

W naszych oczach jest to bardzo praktyczny materiał, zwłaszcza w perspektywie wykorzystania go w kuchni czyli w miejscu, gdzie z reguły często „coś się dzieje”.

Mówiąc inaczej – konglomerat kwarcowy nie wymaga takiej „opieki” jak kamienie naturalne ale to rzecz jasna nie oznacza, że znajdzie on uznanie u każdego klienta 🙂

Ostateczny wybór zawsze leży po stronie klienta a jeśli ten jest już zdecydowany na konkretny kamień to my ze swojej strony po prostu realizujemy zamówienie zgodnie z tym wyborem.

W tym wpisie chcemy jedynie pokazać jak wyglądają kuchnie wykończone blatami z konglomeratów kwarcowych aby – być może również Tobie – pomóc zdecydować, czy jest to kamień, w który warto zainwestować 🙂

Poświęć więc parę(naście) minut swojego czasu i zobacz jak wyglądają blaty kamienne wykonane z konglomeratu kwarcowego…

To naturalnie tylko część naszych realizacji kamiennych blatów (więcej zobaczysz na naszym kanale YouTube) ale mamy nadzieję, że to co zobaczyłeś, pozwoli Ci zdecydować czy blaty z konglomeratu kwarcowego to dobry pomysł także dla Ciebie 🙂

Jeśli tak to skontaktuj się z nami, wykorzystując poniższe metody a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

1 replies on “Blaty kamienne – przykłady blatów z konglomeratu kwarcowego

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *