Blaty kamienne – przykłady blatów z lastryko

Lastryko to słowo, które kojarzy nam się głównie ze starszymi klatkami schodowymi lub z nagrobkami. Prawda jest jednocześnie taka, że w dzisiejszym świecie samych wzorów lastryko jest naprawdę sporo (tutaj możesz zobaczyć pewną ich część) a samo zastosowanie tego materiału jest dość szerokie.

Czy jednak lastryko nadaje się na blaty do kuchni? Czy to dobry wybór?

Cóż, na temat zalet i wad m.in. tego materiału możesz dowiedzieć się tutaj natomiast ze swojej strony możemy jedynie pokazać jak takie blaty prezentują się po ich zamontowaniu.

Poniżej możesz zobaczyć kilkanaście naszych realizacji, które – mamy nadzieję – pozwolą być może również Tobie w podjęciu decyzji.

To naturalnie tylko część naszych realizacji kamiennych blatów (więcej zobaczysz na naszym kanale YouTube) ale mamy nadzieję, że to co zobaczyłeś, pozwoli Ci zdecydować czy blaty z lastryko to dobry pomysł także dla Ciebie 🙂

Jeśli tak to skontaktuj się z nami, wykorzystując poniższe metody a my postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *