Blaty kuchenne z „marmurowego” konglomeratu

Czy istnieje możliwość, dzięki której blaty wyglądające na marmurowe mają o wiele większą wytrzymałość i są znacznie bardziej praktycznie na „trudnym” terenie jakim jest kuchnia?

Jak najbardziej. Tym rozwiązaniem jest konglomerat kwarcowy, który swoim wyglądem nawiązuje do marmuru.

W tym konkretnym przypadku mówimy o białym kamieniu z delikatną szarą żyłką o nazwie Noble Areti Bianco, z którego wykonaliśmy dla naszego klienta dwa blaty oraz cokoły.

Pewnym wyzwaniem były warunki, w których przyszło nam montować owe blaty ponieważ – mówiąc delikatnie – nierówności ścian oraz braki kątów prostych były spore (sama różnica szerokości blatu na długości parapetu wynosiła ok. 10cm).

Ostatecznie jednak wszystko „udało” się zamontować a efekt końcowy naszej pracy widać w poniższym video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Inne nasze realizacje z Noble Areti Bianco

Z tego konglomeratu wykonywaliśmy już wcześniej blaty i jeśli masz ochotę, możesz przyjrzeć się niektórym z nich poniżej…

1 replies on “Blaty kuchenne z „marmurowego” konglomeratu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *