„Śnieżne” blaty kuchenne z konglomeratu kwarcowego

Dlaczego śnieżne? Ponieważ to śnieżny krajobraz był inspiracją do stworzenia wzoru konglomeratu kwarcowego o nazwie Noble Supreme White.

To właśnie ten konglomerat od firmy Technistone został wybrany przez naszego klienta do realizacji trzech blatów do kuchni:

  • dużego blatu roboczego z otworem na zlew podwieszany oraz baterię
  • mniejszego blatu roboczego
  • blatu na wyspę, wyposażonego w otwór na płytę indukcyjną

O tym jak to wszystko

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Inne nasze realizacje ze „śnieżnym” konglomeratem

Noble Supreme White to generalnie dość częsty wybór jeśli mowa o blatach z konglomeratu kwarcowego, na co dowodem są niektóre z poniższych realizacji…

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *