Blaty z konglomeratu stylizowanego na lastryko w kuchni i łazience

Część naszych realizacji to blaty wycięte z lastryko (głównie Retro Mood) ale zdarza się, że klientom zależy na blatach z konglomeratu i jednocześnie stylizacji lastryko.

Tak było w przypadku realizacji kamiennych blatów do kuchni i łazienki, którą za chwilkę będziesz mógł zobaczyć.

Mówiąc konkretnie:

  • do kuchni wykorzystany został Taurus Terazzo Grey o grubości 3 cm na wycięcie dwóch blatów (jeden z parapetem) z otworami na zlew podwieszany, baterię i dozownik oraz płytę indukcyjną oraz blatu i nogi na wyspę (zacięte na 45 stopni)
  • do łazienki wykorzystany został Taurus Terazzo Black o grubości 2 cm na blat z dwoma otworami na odpływy i dwoma na baterie

Rezultat naszej pracy możesz zobaczyć w dwóch materiałach video poniżej…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *