Kamienne blaty do kuchni ze zlewem zintegrowanym – Taurus Terazzo Dark

ostatniej prezentowanej przez nas realizacji przedstawiliśmy kuchnię wykończoną blatami z konglomeratu kwarcowego Taurus Terazzo Grey.

Tym razem mamy przyjemność pokazać blaty z konglomeratu także stylizowanego na lastryko ale w kolorze czarnym czyli Taurus Terazzo Dark.

Dodatkowym „smaczkiem” jest fakt, że jeden z blatów został wyposażony w zlew zintegrowany a więc wykonany z tego samego materiału.

Drugi z blatów został wyposażony w otwór na płytę indukcyjną a wszystko po naszym montażu prezentuje się tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść)Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *