Czarne blaty kamienne zakończone gierowaną nogą

Jeśli mowa o czarnych blatach kamiennych do kuchni, to można je wykonać z granitu (jak np. tutaj) lub konglomeratu kwarcowego jakim np. jest Gobi Black od Technistone.

W przypadku tej realizacji wybór padł na konglomerat kwarcowy ale to nie wszystko…

Zakończeniem trzech blatów ułożonych w literę „c”, jest gierowana czyli zacięta na 45 stopni noga, która łączy się z ostatnim blatem (również gierowanym).

Od technicznej strony blaty zostały wyposażone w otwór na zlew nakładany oraz płytę gazową a po montażu prezentują się one tak…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *