Kamienne blaty do kuchni z konglomeratu Noble Quartzite o grubości 3 cm

W ostatnim czasie rzadkością jest w naszym przypadku realizować blaty z konglomeratu kwarcowego o grubości 3cm (w przypadku granitu czy lastryko z kolei nie wykonujemy blatów cieńszych niż 3cm).

Tak się jednak złożyło, że klient zdecydował się na materiał właśnie o takiej grubości a jego nazwa to Noble Quartzite.

Z materiału tego wykonaliśmy dwa blaty z otworami (jeden na zlew farmerski, drugi na płytę indukcyjną nakładaną) oraz duży blat na wyspę, która stanowi niejako zakończenie dwóch wcześniej wymienionych blatów.

O tym jak prezentuje się całość, będziesz mógł zobaczyć w poniższym materiale video…

Myślisz o blatach kamiennych w Twoim domu? Kliknij tutaj i zrób wstępną wycenę samemu.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *