Lastryko terazzo – długi blat kuchenny oraz cokoły

Kolejna z naszych realizacji to długi, bo liczący blisko 3,5 metra blat wykonany z lastryko terazzo i wykończony cokołami o tej samej długości.

Z racji jednak tego, że tak długiego blatu nie sposób uzyskać w jednym kawałku, musiał on zostać podzielony w stosunku 3 metry do 45,5cm.

Ze strony technicznej, sam blat został wyposażony w otwór na zlew podwieszany, płytę indukcyjną, nakładaną oraz baterię a prezentuje się ona tak…

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *