Taurus Terazzo White – Blaty Kuchenne i Cokoły

Chcąc mieć w domu blaty z lastryko, nie jesteśmy „skazani” z mieszankę betonu i kamieni bo o ile takie rozwiązanie ma swoich zwolenników (choćby w naszym przypadku, przeglądając te realizacje) to alternatywą może być konglomerat kwarcowy, stylizowany na lastryko.

Przewaga takiego rozwiązania jest taka, że z konglomeratu można wykonać blaty o grubości 2cm natomiast „tracydyjne” lastryko musi mieć minimum 3cm.

To właśnie wspomnianą alternatywę wybrali nasi klienci, a mówiąc konkretniej, konglomerat kwarcowy o nazwie Taurus Terazzo White aby wykonać:

  • blat z otworem na płytę indukcyjną nakładaną
  • blat z otworami na zlew podwieszany i baterię
  • parapet
  • cokoły

Jak wszystko prezentuje się po montażu? Kliknij PLAY aby zobaczyć 🙂

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść). Możesz także zlecić nam dokładny pomiar i wycenę u Ciebie w domu – zrobisz to tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *