Ponad 200kg na 8-me piętro czyli efektowna wyspa w kuchni z blatem z konglomeratu

Projekty, które realizujemy dla naszych klientów to czasami niewielkie blaty łazienkowe a czasami spore i ciężkie blaty do kuchni.

Ostatnia realizacja należy do tych drugich, przy czym dodatkowym wyzwaniem było wniesienie wykonanego z konglomeratu Polar White Matt i ważącego ponad 200 kg blatu ze zlewem zintegrowanym na ósme piętro w budynku mieszkalnym.

Cała operacja wymagała wysiłku 6 osób i ogromnej uwagi ponieważ blat ledwie mieścił się przy przechodzeniu na półpiętra oraz kolejne piętra ale ostatecznie wszystko zakończyło się powodzeniem a sam efekt możesz zobaczyć w poniższym materiale video oraz na zdjęciach.

Wyspa w kuchni z ponad 200kg blatem z konglomeratu wyposażonym w zlew zintegrowany

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

2 replies on “Ponad 200kg na 8-me piętro czyli efektowna wyspa w kuchni z blatem z konglomeratu

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *