Realizacja blatu kuchennego z konglomeratu Noble Imperial Grey AP

Jest to pierwszy raz, kiedy prezentujemy naszą realizację z tego materiału (konglomeratu kwarcowego).

O ile sama nazwa czyli Noble Imperial Grey AP nie musi nic mówić, o tyle zdjęcia oraz krótkie video mogą okazać się pomocne w podjęciu decyzji o wykorzystaniu go (lub nie) w swojej kuchni lub łazience.

Największą chyba różnicą, która czyni ten właśnie materiał innym, jest jego powierzchnia, która … nie jest idealnie równa, co pozwala osiągnąć ciekawy efekt końcowy.

W tej konkretnej realizacji, wykonaliśmy dla klienta blat kuchenny, okładzinę na ścianę oraz blat na wyspę.

Efekt? Najlepiej będzie widoczny w poniższym video oraz na zdjęciach.

Jeśli powyższa realizacja podoba Ci się i chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat ewentualnej realizacji blatu z tego lub innego materiału (tutaj znajdziesz wszystkie wzory i kolory) u Ciebie, to po prostu skontaktuj się z nami.

Możesz do nas napisać (kliknij aby wysłać e-mail)

Możesz do nas zadzwonić (kliknij aby wybrać numer)

Możliwe również, że jesteś osobą, która najpierw chce mieć jak najwięcej danych przed kontaktem z nami. W takiej sytuacji mamy bardzo dobrą wiadomość.

Możesz bowiem wyliczyć samemu orientacyjną cenę Twojej realizacji, wykorzystując do tego celu nasz kalkulator (kliknij tutaj aby do niego przejść).

Pytanie lub opinię możesz zostawić również poniżej, wykorzystując do tego celu sekcję komentarzy lub jedną z form kontaktu tutaj.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *